x 


Profilo Buzdolabı Contası

İmalatçısından en kaliteli profilo buzdolabı kapak contaları modelleri profilo bd 6500 buzdolaplarına en uygun ev tipi buzdolabı kapı fitili toptan geçmeli tip profilo buzdolabı kapak contası satış listesi profilo buzdolabı kapı lastiği fabrikası geçmeli
Profilo Buzdolabı Contası BKLG 58X143:Profilo buzdolapları için profesyonel kapı contası fiyatları profilo bd 6500 buzdoabında kullanıma uygun kaliteli ekonomik buzdolabı kapak contası modelleri tezgah tipi buzdolapları için endüstriyel buzdolabı kapısı contası yedek parçası profilo bd-6500 buzdolabının kapağında kullanılan buzdolabı kapısı contası fiyatı özellikleri tamiri profilo buzdolabı contası bakımı temizliği nasıl yapılır toptan fiyatlı geçmeli tip buzdolabı lastiği fitili fabrikası profilo mıknatıslı buzdolabı contası nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 407,10 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Değişik Ölçü İlave Fiyat

Profilo Buzdolabı Contası BKLG 58X143

* Geçmeli buzdolabı lastik contasından üretimi yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İmalatında kullanılan malzemeler kendinden mıknatıslıdır

* Orijinal profilo buzdolabı contası değildir, kaliteli yan sanayi dolap contalarından üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İlk görünen fiyat profilo bd6500 modeli buzdolap contasının fiyatıdır

* "Değişik ölçü ilave fiyat" bölümünden tek difriz kapak fitilini veya sadece profilo bd 65 00 kapı contasını veya komple takım halinde seçerek profilo süper cooler buzdolabı kapak lastiklerini satın alabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ölçülerinin uyumlu olduğu endüstriyel ve ev tipi geçmeli buzdolaplarının tamamında kapak soğutma sızdırmazlık contası olarak kullanılabilir

* Uyumlu olduğu bazı soğutucu contaları; derin dondurucu contası, sanayi tipi dolap kapağı lastiği, no frost buzdolabı kapısı contası, endüstriyel buzdolabı kapak fitilidir

* Bu buzdolabı fitili haricinde özel üretim her marka ve modeldeki buzdolabı contasının imalatını fabrikamızda yapıyoruz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Profilo Buzdolabı Contası BKLG 58X143:Çift kapılı buzdolabı fitilleri ev tipi buzdolabı contaları modellerinden geçmeli tip kendinden mıknatıslı gri renkteki buzdolabı contasından 58x143 cm ölçüsünde üretimi yapılmış profesyonel soğutucu contaları fabrikası imalatı kaliteli yan sanayi profilo bd 6500-01 modeli buzdolaplarının kapağına uyumlu profilo buzdolabı kapısı contası yedek parçasıdır - Profilo bd 6500 buzdolabı kapak contası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 58*143 ölçüsündeki profilo buzdolap contasını ölçüsünün uygun olduğu geçmeli-mıknatıslı tip bütün buzdolapları kapısı fitili, ofis buzdolabı kapak contası ve endüstriyel tip sanayi buzdolabı modellerinde soğutma sızdırmazlık contası olarak kullanabilirsiniz - Bd 6500 profilo buzdolabı kapağı contası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Profilo buzdolabı contası yerine nasıl takılır? Contayı 4 köşesinden bastırarak yuvaya geçiriniz, daha sonra köşelerden ortalara doğru bastırarak tamamen kanala oturtunuz. Profilo bd-6500 buzdolabı kapak contasının tam oturmayan, açık kalan yerleri varsa buraları; conta yerine takılı ve profilo soğutucunuzun kapağı açıkken hafif sıcaklığa ayarlı saç kurutma makinesiyle ısıttıktan sonra buzdolabı kapısını kapatıp alt ve üstünden kağıt bantla (iz kalmaması için) hafif basılı şekilde bantlayıp 1-2 saat bu vaziyette tutunuz... Profilo bd-6500-01 buzdolabı kapağı contasını iyi günlerde kullanınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
  • Endüstriyel Kar Buz Makinası Tamir

    Endüstriyel Kar Buz Makinası Tamircisi Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759