2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Espresso Türk Kahve Makinaları

Üretici:
En Kaliteli Endüstriyel Mutfak Makinesi Fiyatları En Ucuza
Results 1 - 1 of 1
Kahve Kavurma Makinesi

Kahve Kavurma Makinesi

Kahve Kavurma Makinesi S 7 PRO:Endüstriyel kahve çekirdeği …

Satış fiyatı:163.046,50 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Espresso kahve Makinaları

Otomatik Espresso Cappuccino Kahve Yapma Makinası bölümünde; her türlü tam otomatik ve yarı otomatik espresso kahve hazırlama makineleri, tek gruplu ve çift gruplu kahve makinaları, çekirdek kahve öğütücü değirmenli espresso yapma makinaları, süt köpürtmeli makinalar, standart donanımlı kahve fincanı ısıtma aparatlı makinalar ve tek kahve öğütücü değirmenleri yer almaktadır. Ayrıcı kahve tableti, kahve kapsülü kullanan makinalarda sunulmaktadır. İthal ekspresso makinalarının her türlü çeşidi ve modelleri fiyatları resimleri teknik özellikleri kullanım şekilleri ve yedek parçaları satışı 0212 2370749 - Espresso kahve Makinaları satışı 0212 2370759

 • Endüstriyel Ev Tipi Hamur Yoğurma Mikser Tamir

  Planet Mikser Spiral Hamur Yoğurma veya Klasik Hamur Yoğurucum Çalışmıyor; Servis Çağırmadan evvel neleri yapmam veya kontrol etmem gerekir.

  Planet Mikser Makinesi Kazan indirme-kaldırma kolu güçlükle hareket ediyor. / / Kazanın arka tarafında bulunan; kazan hareket yatağı; un-şeker v.s. atık maddeler tarafından kirletilmiştir. Temizleyiniz. Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Planet Mikser Makinası Kazan kolu çalışmıyor ve kazan aşağı inmiyor. / / Kazan indirme kolu dibindeki, kutu üzerinde bulunan yuvarlak butonu yukarı kaldırınız. Kazanı indirdikten sonra butonu yerine oturtunuz. Kazanı yukarı kaldırırken butonla oynamanıza gerek yoktur.
  Planet Mikser Makinem veya Spiral Hamur Yoğurma  Makinam hiç çalışmıyor, herhangi bir hareket yok. / / Elektrik şebekenizde veya makine giriş kablosunda bir problem var. Şebekeniz veya giriş kablosu normal ise servis çağırınız.
  Planet Mikser Makinem veya Spiral Hamur Yoğurma  Makinam çalışmıyor ve ınlama sesi geliyor / / Şebeke fazlarından birisi gelmiyor veya voltajınız düşük veya elektrik motorunuzda bir problem var.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma Kazanı dönmüyor. / / Cihazınıza giriş yapan şebeke nötr hattınızda anormallik olabilir, elektrik şebekeniz düzgün ise servis çağırınız.
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma Makinesi veya Planet Mikser  çalışırken düzensiz ve takırtılı mekanik sesler çıkartıyor, / / Makinenizin redüktör aksamının yağı eksilmiş veya dişli aksamında bir problem var, servis çağırınız.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma Makine normal çalışırken karıştırma kolu veya kazanı yavaşlıyor, duracak gibi oluyor. / / Makinenizin redüktör motorlarında aşırı yüklenme  veya faz eksikliği nedeniyle güç kaybı oluşmuş, Cihazınızı 1-2 saat dinlenmeye bırakınız ve boş olarak çalıştırınız. Çalışma sesinde ınlama v.s. anormallik yoksa normal çalışmaya geçiniz. Inlama var veya cihaz çalışırken yavaşlamaya devam ediyorsa servis çağırınız.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma veya Planet Mikser; Emniyet kafesini birkaç defa açıp kapadıktan sonra kazan dönüyor, döner karıştırıcı çalışmıyor. / / Makineniz üzerinde teçhiz edilmiş olan; hız kontrol ünitesi, sık açıp kapamaları şebeke kesintisi olarak algılayıp, koruma durumuna geçiyor. Emniyet kafesi açık olarak 5 dakika bekleyip, makinenizi çalıştırınız.
  Planet Tipi Mikser Makine sık orak kırıyor. / / Makinenizi; kazan içerisinde hamur varken çalıştırmayınız. Kazan içerisinde hamur varken çalıştırırsanız, zorlanan orak kırılacaktır.
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma veya Planet Mikser Makinesinin motor çalışma sesi geliyor fakat, şanzıman dönmüyor. / / Makinenizin kayış/kasnak aksamında veya dişli aksamında bir problem var, servis çağırınız.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma veya Planet Mikser Makinesinin 1. veya 2. devri çalışıyor, diğeri çalışmıyor / / Makinenizin, kumanda şalteri veya elektrik motorunda arızası var. Teknik servis çağırınız.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Aşağıdaki Not Sadece Aynı İş Kolundaki (Makina Tamircisi; Tamir Bakım Servis Hizmeti Yapan) Arkadaşlarımız İçin Geçerlidir....

  Sitemizdeki yazıdan alıntı yapacak olan arkadaşlarımız; Lütfen kaynağı belirtiniz... Kaynak belirtilmeden yapılacak alıntılarla ilgili siteler "Yüzsüzler veya Fikirden Yoksunlar" Sayfamızda yayınlanacaktır. Darılmayınız...

  Kaynak: www.mutfakmerkezi.com

  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)