2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Endüstriyel Mutfak Giderleri Yer Izgaraları Süzgeçler

Kaliteli Endüstriyel Mutfak Makinesi Fiyatları Ucuza
Results 1 - 10 of 33
Drenaj Kanalı Izgarası

Drenaj Kanalı Izgarası

Drenaj Kanalı Izgarası OA 20X75:

Satış fiyatı:955,80 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Endüstriyel Yer Izgarası

Endüstriyel Yer Izgarası

Endüstriyel Yer Izgarası KY 30X120:Paslanmaz saçtan …

Satış fiyatı:1.687,40 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Paslanmaz Kanal Izgara

Paslanmaz Kanal Izgara

Paslanmaz Kanal Izgara KY 20X140:

Satış fiyatı:1.445,50 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Paslanmaz Mazgal

Paslanmaz Mazgal

Paslanmaz Mazgal KA 30X95:

Satış fiyatı:1.421,90 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Paslanmaz Yer Izgarası

Paslanmaz Yer Izgarası

Paslanmaz Yer Izgarası KA 20X120:Her türlü ıslak zeminden …

Satış fiyatı:1.298,00 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Paslanmaz Yer Süzgeci

Paslanmaz Yer Süzgeci

Paslanmaz Yer Süzgeci OY 40X95:Islak zeminlerde su …

Satış fiyatı:1.734,60 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Yemekhane Yer Izgarası

Yemekhane Yer Izgarası

Yemekhane Yer Izgarası OY 20X95:

Satış fiyatı:1.097,40 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Yer Izgarası İmalatı

Yer Izgarası İmalatı

Yer Izgarası İmalatı YI-20X20:Sanayi tipi işletmeler için …

Satış fiyatı:162,25 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Yer Izgarası

Yer Izgarası

Yer Izgarası YI 30X185:Endüstriyel mutfaklar için …

Satış fiyatı:2.686,86 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Krom Mutfak Gideri

Krom Mutfak Gideri

Krom Mutfak Gideri KY 20X30:Sanayi tipi mutfaklar için …

Satış fiyatı:661,98 TL
İndirimli satış fiyatı:
İndirim:
İndirim Toplamı:

Endüstriyel Mutfak Giderleri Yer Izgaraları Süzgeçler bölümünde; oteller için mutfak giderleri çeşitleri sanayi mutfakları için paslanmaz çelik 10 20 30 50 100 150 200 santimlik yer ızgaraları gibi dekoratif malzemelerle üretilmiş https://www.mutfakmerkezi.com 10*10 15X15 20*20 30x30 40*40 50x50 cem ölçüsünde kare yer süzgeçleri var.Oteller için mutfak yer ızgarası satışı 0212 2370749 Buradaki endüstriyel tip mutfak giderlerinin imalatı genellikle Türk malı veya sanayi tipi ithalatçılar tarafından ithal edilmiş dayanıklı, üretimi son derece titiz yapılan tasarruflu çek valfi olan yer süzgeçleridir... Bulaşıkhaneler için paslanmaz çelik drenaj kanalları satışı 0212 2370750 Satışı yapılan yer süzgeçleri yaygın servis ağıyla 2 yıl garantili 10 yıl yedek parçası garantisi olan parçaları bol, tecrübeli teknik tamircisi mevcut https://www.mutfakmalzemeleri.com kampanyalı yer drenaj süzgeci ürünleri inox kromdan kapağı suyu tahliye için ayrı plastik kanalı olan inoks yer ızgarası modelleri ekonomik plastik yer süzgeçleriyle köşe tip yer süzgeci gibi üreticilerin imal ettiği değişik alaşımlı krom çelik materyallerden yapılmış kampanyası olan inox ve paslanmaz yer ızgaralarının en ucuz fiyatlı modellerinden başlayarak https://www.mutfakmakineleri.com en kaliteli profesyonel mutfak giderlerine doğru toptan fiyatları özellikleri ve drenajlı yer ızgarası teknik şartnamesi bilgileriyle beraber sıralı vaziyette satılmakta... Lokantalar restoranlar için ayarlı ayaklı yer süzgeci satışı 0212 2370751 İmalatçısından özel ölçülü restaurant tipi yer ızgarasının üretimi projelendirmesi ve https://www.mutfakaletleri.com iskontolu askeriye mutfağı tipi yer süzgeci fiyat listesi sorularınız için arayabilir 0212 2370759 toptan indirimli sanayi mutfağı yer gideri fiyat teklifi için yazabilirsiniz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 • Ak sakallı dede 'kuzine' aldı, İnoksan'ın yolu açıldı

  İnoksan'ı kurmak için doğduğu yer Bursa'ya gelen Vehbi Varlık, iki yıl büyük sıkıntılar çekmiş. Ancak bir gün dükkanın önünde bir otobüs durmuş ve ak sakallı bir adam ilk ciddi siparişi vermiş....

  BUGÜN 50'yi aşkın ülkeye profesyonel mutfak ürünleri pazarlayan İnoksan, geleceğe yapılan yatırımın en güzel örneği. 1980'li yılların başında tekonolojideki ilerlemeyi gören ve "bu teknoloji, endüstriyel mutfak isteyecek" diyerek Bursa'da İnoksan'ın temellerini atan Vehbi Varlık, ilk başlarda, "hata mı yaptım?" duygusuna çok fazla kapılmış. İstanbul'da İnter Gaz adlı bir firmada çalışırken patronun "gel ortak" olalım önerisini reddedip doğdu yer Bursa'ya kendi yatırımını yapmak hayali ile gelen Varlık'ın umduğunu bulamamış. Kendi ifadesi ile inandığı dağlara karlar yağmış. Akraba, eş, dosttan beklediği yardımı göremeyen Varlık, borç-harç kurduğu İnoksan'la bugün endüstriyel muftakta sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da bildiği bir markayı yaratmanın haklı gururunu yaşıyor.

  YATIRIMCILIK DERSİ
  Bursa'da küçük bir atölyede, bir bodrum katında çekilen çile yaklaşık 2 yıl kadar sürmüş. O günleri Varlık, "Başta küçük küçük siparişler alabildik. İnsanlar geceleri evde uyurken ben ve küçük kardeşim kentin sokaklarını dolaşıp tek tek el ilanlarını yapıştırıyorduk. Yine borçlanarak reklam veriyordum. Kimsenin bilmediği yollarda riske girdim" diye anlatıyor. Varlık'ın ve İnoksan'ın kaderini değiştiren kişi ise bir otobüsten inerek "kuzine ve lokanta tezgahı sipariş eden ak sakallı bir dede olmuş." Bu ifade tam olarak Vehbi Varlık'a ait. Varlık o günü hiç unutamadığını belirterek, " Dükkanın önünde otobüs durdu ve ak sakallı bir adam indi. Ben o günden sonra işlerin düzeleceğini hissetmiştim. Onun siparişlerinden sonra da gerçekten işlerim açıldı. Ben o sıralarda 22-23 yaşlarında idim. Askere giderken arkadaşım Coşkun İrfan ile ortaklık kurduk ve sonunda çektiğimiz sıkıntıların meyvasını almaya başladık" diyor. İşte harç-borç İnoksan'ı kuran Vehbi Varlık, sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın Uzakdoğu'nun en görkemli otellerinin profesyonel muftak ekipmanlarını kuran global bir markanın doğmasını sağlamış durumda. Bu sırada aslında bir girişimcilik dersi verdiğini de unutmamak lazım. Çünkü Varlık, irili ufaklı sayısız işletmenin faaliyet gösterdiği bir alana değil, gelişme potansiyeli olan bakir bir alana yatırım yapmayı tercih ediyor. Varlık'ın felsesi de bu. "Eğer bir alanda yatırım yapacaksanız, o alanın boş olması çok önemlidir. Ben de gelişen teknolojinin endüstriyel mutfağı zorunlu kılacağını tahmin ediyordum" diyen Varlık, bir çok alanda İnoksan ile birlikte ilklere imza atmış bir isim. Türkiye'nin ilk mutfak marketi bunlardan biri. Bu uygulamayı Türkiye'nin dört bir yanına taşıyan ve Türkiye'nin profesyonel mutfak anlayışını değiştiren İnoksan, 1990'lı yıllarda ihracat kapısını da araladı. İhracata başlamadan önce Avrupa'da onlarca fuara katıldıklarını söyleyen Varlık, bunun kendilerine büyük bir deneyim kazandırdığını vurguluyor.

  22.5 MİLYON DOLARLIK CİRO
  2000 yılında İnoksan markasını Avrupa'da ve Rusya ile Romanya'da tescil ettiren şirket, global marka olmayı da başardı. Bugün Bursa'nın İnoksan'ı Türkiye'de kendi alanında lider bir şirket durumda. Üretiminin yüzde 25'ini ihraç ediyor. Bu arada Türkiye'de üretilmeyen dünyanın bu alandaki ünlü markalarını da ithal ediyor. Cirosu ise geçen yıl 22.5 milyon doları aşmış bulunuyor. 1985'e kadar tezgah, eviye, raf ekipmanı alanında çalışan İnoksan'ın ilk ürettiği makine ise "patates soyma makinesi".

  LEYLA ŞEN - HACER GEMİCİ

  sabah.com.tr den alıntıdır