2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları


 x 

İade Değiştirme ve Geri Ödeme Koşulları

Mutfakmerkezi.com da satılan ürünlerin iade edilmesi şu koşulların sağlanması durumunda mümkün bulunmaktadır;

İade Süresi:

İade işlemi teslim tarihinden itibaren en geç 14 gün içinde gerçekleştirilmelidir.

Değişim Süresi :

Hiç kullanmadığınız yeniden satılabilirliğini yitirmemiş ürünleri aradaki fiyat farkını ödeyerek ve nakliye bedellerini karşılayarak 3 ay içerisinde değiştirmeyi taahhüt ediyoruz. Sorularınız için arayabilir 0212 2370749 , aşağıdan yazabilir veya e-posta gönderebilirsiniz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

İade veya değişimi talep edilen ürün orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve eksiksiz şekilde ve varsa tüm aksesuarları ile hasarsız Mutfakmerkezi.com a teslim edilmelidir. Ürün mutlaka kullanılmamış ve yeniden satılabilir konumda bulunmalıdır. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmez. Mutfakmerkezi.com tarafımıza ulaştırdığınız üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Sorularınız için arayabilir 0212 2370749 , aşağıdan yazabilir veya e-posta gönderebilirsiniz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Size ulaştırdığımız ürünleri teslim almadan önce kargo / ambar yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo / ambar görevlisine tutanak tuttururarak bize bildiriniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Sorularınız için arayabilir 0212 2370749 , aşağıdan yazabilir veya e-posta gönderebilirsiniz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Geri Ödeme:

Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde iade faturası kesilmiş şekilde tarafımıza ulaştırılması halinde 10 iş gününü geçmeden ödeme tutarınız kredi kartı hesabınıza (Kredi kartına ürün iade bedeli bankanızca değişiklik gösterebilmektedir - Mutfakmerkezi.com dan iadeniz 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır) veya havale - EFT yaptığınız hesaba iade işlemi gerçekleştirilecektir. Sorularınız için arayabilir 0212 2370749 , aşağıdan yazabilir veya e-posta gönderebilirsiniz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

İade veya değişim talebinizi açıklayıcı neden belirterek This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresi üzerinden mail attıktan sonra 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751 - 0212 2370759 numaralı telefonlarımızdan birini arayarak bize bildirebilirsiniz.

Nakliye - Kargo:

Yukarıdaki koşullar dahilinde iadesi gerçekleştirilmeyen ürünlerin iadesi / değişimi ile ilgili tüm masraflar ALICI tarafından karşılanacaktır. İade / değişimi yapılacak ürünlerin gönderimi anlaşmalı kargolarımız veya ambar ile yapılacaktır.

DİKKAT: İade ve Değişim talebi sebebiyle Mutfakmerkezi.com a ulaştırılacak ürünlerin nakliye ve benzeri bütün bedelleri ALICI'ya aittir

Sorularınız için arayabilir 0212 2370749 , aşağıdan yazabilir veya e-posta gönderebilirsiniz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

 1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
 • Sahlep Makinası Kullanma Kılavuzu

  SAHLEP MAKİNESİ KULLANIMI
  Cihazınızın Garanti Dışına Çıkmaması İçin Fişini Takmadan aşağıdakileri uygulayınız; Sahlep makinası tamircisi için arayınız 0212 2370749 (tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Cihazınız gizli ısıtmalı havuz sistemine sahiptir, kesinlikle susuz çalıştırmayınız, havuz sistemine su doldurmak için; sağ yan tarafında dışarı doğru çıkıntılı duran su haznesine (küçük yuvarlak şeffaf boru) makine önündeki tahliye borusundan su gelene kadar su koyunuz, Çalışma esnasında su eksilmesi halinde su ilave ediniz,

  Sadece ilk kullanımda; Cihazın Ürün Koyma kavanozunu su ile doldurarak 20 dakika boyunca 40-45 derecede çalıştırınız ve bu suyu boşaltıp kavanozu temizleyiniz

  Cihazı; kesinlikle 220 Volt elektrikle ve topraklı prizde kullanınız, Sahlep makinası tamircisi için arayınız 0212 2370749 (tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Cihazınızın kavanozuna ürün doldururken karıştırıcı paletin takılı olması gereklidir. Karıştırıcı paletin takılı olmaması halinde ürün; karıştırıcı motorun üzerine dökülerek arızaya sebebiyet verebilir. Bu durum garanti dışında olacaktır.

  Cihazın içerisindeki karıştırıcı, koyacağınız ürünleri sadece çalkalamak içindir, Sahlep ve çikolatayı toz halinde atıp üzerine su koymayınız, Bu takdirde ürününüz bozulacaktır. İçerisine koyacağınız sahlep veya çikolata tozunu önce başka bir kapda açarak iyice homojen bir karışım haline getirip makinanızın kavanozuna öyle koyunuz... Sahlep makinası tamircisi için arayınız 0212 2370749 (tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Isı kontrol düğmesini (termostat) en yüksek olarak; sahlep için 70-75; çikolata içinse 75-85 dereceye ayarlayabilirsiniz, daha yüksek dereceler, cihaz içerisindeki ürünün bozulmasına sebebiyet verir. Sahlep makinası tamircisi için arayınız 0212 2370749 (tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Arızalı sıcak salep çikolata makinalarınız veya sorularınız için; 0212 2370759 nolu telefonu arayınız...

  Cihazınızın Temizliği
  Makine içerisindeki ürünü boşaltınız, fişini prizden çıkartınız, karıştırıcı paleti çıkartınız (karıştırıcı milin çıkmamasına özen gösteriniz), ürün haznesini yukarı doğru çekerek çıkartabilirsiniz, hazne üzerindeki contayı her çıkarmada temizleyiniz. Sahlep makinası tamircisi için arayınız 0212 2370749 (tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Hazneyi veya cihazı temizlerken; tiner, aseton benzeri kimyasal ve yanıcı maddeler kullanmayınız, hazneyi takarken contanın yerinde olduğunu kontrol ediniz ve zorlanarak hazne takmalarında, contayı  suyla hafifçe ıslatınız.

  Cihazınızı kesinlikle akar su altında temizlemeyiniz, elektrik sistemlerine su kaçırmayınız, cihazınızı temizlerken nemli ve sabunlu bez kullanınız, Sahlep makinası tamircisi için arayınız 0212 2370749 (tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Havuz sisteminin Susuz ve cihazın içerisinde ürün yokken çalıştırmadan dolayı meydana gelen arızaların garanti dışında kaldığını ve cihazı kullanmanızı kesintiye uğratacağını unutmayınız

  Arızalı cihazınıza kesinlikle yetkisiz kişilerin müdahale etmesine izin vermeyiniz
   
  Arızalı sıcak salep çikolata makinalarınız için; 0212 2370759 nolu telefonu arayınız...

  Aşağıdaki Not Sadece Aynı İş Kolundaki (Tamir Bakım Servis Hizmeti Yapan) Arkadaşlarımız İçin Geçerlidir....

  Sitemizdeki yazıdan alıntı yapacak olan arkadaşlarımız; Lütfen kaynağı belirtiniz... Kaynak belirtilmeden yapılacak alıntılarla ilgili siteler "Yüzsüzler veya Fikirden Yoksunlar" Sayfamızda yayınlanacaktır. Darılmayınız...

  Kaynak: www.mutfakmerkezi.com

  Sahlep makinası tamircisi için arayınız 0212 2370749 (tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Yorumlar (0)

  0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

  Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
  Oyla:
  0
  Ek Dosyaları (0 / 3)
  Konumunuzu Paylaşın
  Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
  Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
ry(document).ajaxStop(function(){ setTimeout(function(){jQuery.fancybox.close()}, 2000); }); }); } autoclose();